Kontakt oss gjerne

Dersom du ønsker en befaring, rådgivning eller at vi skal utføre arbeid for deg - ring oss eller send oss en e-post.

Farmoveien 243
4520 Lindesnes
post@heimtunbygg.no
38 80 98 80

Våre ansatte

Hans Christian Heimtun

Daglig leder

916 20 935
hanschristian@heimtunbygg.no

Thomas Støle Fidje

Prosjektleder/Kalkulatør

900 47 395
thomassf@heimtunbygg.no

Marie Røksland

Kontormedarbeider

952 34 551

Kim Marius Homestad Skuland

Formann

971 14 610
kim@heimtunbygg.no

Reiner Alexander Pawlow

Formann

469 05 299
alexander@heimtunbygg.no

Thomas Hadland

Formann

910 06 786
thomash@heimtunbygg.no

Patryk Halat-Nilsen

Formann

451 06 825
patryk@heimtunbygg.no

Daniel Dannevig Olsen

Formann

917 08 308
daniel@heimtunbygg.no

Thomas Mikal Einarsmo Friestad

Tømrer

903 61 026
thomasmef@heimtunbygg.no

Mariuz Wilkosz

Tømrer

403 14 524
mariusz@heimtunbygg.no

Hans Fredrik Vatnedal

Tømrer

975 25 243
hansfv@heimtunbygg.no

Atle Johannessen

Hjelpearbeider

Tommy Dale Thompson

Lærling

Mathias Stiland

Lærling

Christer Skaar

Lærling

Johannes Stensland

Lærling